0 oy
Teknoloji kategorisinde { Pro } (263 puan) tarafından
sizce hangisi daha iyi?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkisi de değil ikisi de ilgimi çekmiyor. Pek büyük bir özellikleri yok. Babam bana hediye olarak telefon alacaktı ve hangi telefonu istersen alabilirsin dedi. Ben bunlardan birini de alabilirdim ama almadım. Çünkü hiç ilgilenmiyorum. Sony Ericsson Xperia Mini Pro Sk17i aldım ve fazlasıyla memnunum.
0 oy
tarafından
Nokia Lumia 920 de manyak bir şey bu arada onu da tavsiye ederim.
0 oy
tarafından
kesinlikle galaxy SIII
0 oy
{ 7. Düzey } (45 puan) tarafından
İkisi de değil,yeni çıkacak olan Galaxy S4, sonra demedi deme.Güzel bir ürün çıkaracak Samsung,Apple biraz geride kaldı o konuda.
0 oy
tarafından
Bence ikisinden biri derseniz S3 ama ikisinden daha güzel telefonlar da var.
0 oy
{ 7. Düzey } (45 puan) tarafından

Ben şahsen Samsung kullanan birisi olarak size de Galaxy S3 tavsiye ediyorum tabi bu kişisel bir görüş ama ben o kadar pahalı bir ürün segmentinde büyük ekrandan yanayım ve Apple'ın bazı ek ürünlerini de pahalı buluyorum ve alternatif markaları alamıyorsunuz, uyumsuzluk sorunundan dolayı.Bunun dışında tabiki Galaxy S3'ün de kendine göre negatif yönleri vardır, mesela çok platik benzeri bir üründen yapılmış kapağı, onun dışında şarjı çabuk bitiyor.Ama işletim sistemi olarak mesela ben android seviyorum ama Apple'ın da daha hızlı çalıştığını söylüyorlar, onun için bu artı ve eksiler iki üründe de çok fazla kesin bir sonuç çıkarmak mümkün değil, sadece subjektif bir karara varılabilir diye düşünüyorum.

0 oy
tarafından

Tabiiki s3 ceyhunuzun34

...