0 oy
Teknoloji kategorisinde { Pro } (263 puan) tarafından
sizce galaxy s4 'de ne gibi özellikler olacak?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

5 Cevaplar

0 oy
{ 10. Düzey } (12 puan) tarafından
aynı s3 gibi olur tek fark dışı  farklı olur bir, iki özellik daha eklenir okadar yani
0 oy
{ 9. Düzey } (20 puan) tarafından
0 oy
{ 7. Düzey } (45 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla 8 çekirdekli ve 5 inçlik bir ekranla piyasaya sürücekler.Onun dışında yine full hd görüntü ve kırılmaz ekran camından bahsediliyor.Şu ana kadar kaynaklardan elde edilen bilgiler bu doğrultuda,tabi Samsung illa kim müşteriyi şaşırtıp,beklemedikleri ve tahim edemedikleri ek fonksiyonlar koyucaktır.
0 oy
tarafından
Merhabalar samsung Galaxy s4 kullaniyorum fakat temassiz kontrol menüsü çalışmıyor sebebi nedir,yada bu modeller hatalimi üretildi?
0 oy
{ 7. Düzey } (45 puan) tarafından

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S4 modelinde karşımıza bir yandan harika teknolojiler ve uygulamalar çıkıyor, bir yandan da can sıkıcı sorunlar her telefonda olduğu gibi.Kusursuz bir ürün ortaya çıkarmak mümkün değil ne yazık ki onun için değerlendirmesi müşterilerin beğenisine kalmış.Ben şöyle bir toparlayım artıları eksileri dedim.Eklenip çıkarılabilecek özellikler mevcuttur muhakkak.
Sansung Galaxy S4'ün Artıları:Bilinen göz takip özellikleri,LTE standart,AMOLED ekran,Pil ömrü,Android güncellemeleri,Kamera kalitesi Sansung Galaxy S4'ün Eksileri:İşlemci karmaşası,Dahili hafıza,Ses ve kulaklık,Sıkıcı dizayn,TouchWiz UI,S Translator

...