0 oy
Bilgisayar & İnternet kategorisinde tarafından
Samsung gt-5310 telefon kullanıyorum güvenlik şifremi galiba biri değiştirmiş bilmiyorum yani.. Şu an telefonda güvenlik şifresi yok ama benim şifre koymam lazım.. Onun içinde eski şifremi bilmem lazım.. Bana yardımcı olur musunuz ? Ne yapmam lazım ?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
tarafından
Samsung Telefon Kilidi ve Gizlilik Şifresini Çözme
Posted on 28 Ocak 2009 yazarı Cepfone
Telefonda sıkça karşılaştığımız problemlerden bir tanesi güvenlik kodları.. Telefonlara genelde şifre koyuyoruz ve daha sonra bu şifreleri unutuyoruz.. İşte Samsung marka cep telefonlarının %90′ında işe yarayan bu kod ile telefon kilidinizi ya da gizlilik şifresini resetleyebilirsiniz.. Dikkat etmeniz gereken tek konu bu kodun telefonun bütün herşeyini sıfırlaması..

Kod: *2767*3855#

Denenen telefonlar: D900, D900i, E200, E250, E700, E715, E710, E840, E900, X150, X160, X200, X460, X640, …

 

Not: Bu kodu parola istenen bölüme değil, normal telefon çevirdiğiniz ekrana girmeniz gerekli!

 

 

Arkadaşlar bu kod, “telefon sıfırlama” kodudur. Kodu girdikten sonra mesajlarınız, rehberiniz vs. tabiki de gidecektir. Lütfen dikkatlice okuyun yazıyı. Bazı arkadaşlar veryansın etmiş. Gerçekten komik oluyor bu şekilde yolladığınız mesajlar.

Çok fazla konu dışı yorum gönderip cevap bekliyorsunuz. Hepsine ayrı ayrı cevap vermem olanaksız. Elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

Kod sizin telefonunuz ile uyum sağlamıyorsa, gizlilik şifrenizi yeniden oluşturabilmek için garanti servisine ve ya ücretli servislere başvurmanız gerekmekte.

İlginiz için teşekkürler…
...